Münafık 3 Nisan'da Sinemalarda« Ana Sayfaya Dön

Yazar Demir 24 Şubat 2015 14:23 Tarihinde eklendi
Yönetmen: Özkan Aksular
Oyuncular: Levent Sülün, Zeynep Okan, Balım Gaye Bayrak, Özer Arslan, Karina Malsagova, Güliz Şirinyan, Hakan Salınmış, Murat Bülent Atacan, Ahmet Fuat Onan, Erdoğan Sıcak, Nalan Olcayalp
Filmin konusu:
1984 yılında, Sovyetler Birliği'nde bulunan ve parapsikolojik olaylar üzerine incelemeler yapan ESP Laboratuvarlarından birinde çalışmakta olan Valeria, eski sevgilisi Nazım'ın daveti üzerine, "Cinli Nazife" olarak anıla Nazife Hanım ile ilgili araştırma yapmak üzere Türkiye'ye gelir. Kastamonu Azdavay'daki Nalbant Köyü'nde araştırmalarını sürdüren Valeria, birden hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolur. Köylü, Nazife Hanım'ı felç geçirmiş, Nazım'ı ise delirmiş bir halde bulur.
Küçük kızının hastalığı nedeniyle ikinci çocuğunu doğada, doğal yöntemlerle doğurmak isteyen Ceyda, ailesi ile birlikte babanesinin 30 yıl önce terk ettiği bu köy evine gelir. Doğum sancıları arasında geçmişin sırları yavaş yavaş aralanacaktır.
Tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=M0RHI953uBg
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

nakarat on numaraymiş :)) mu na fıyyyykkk :)) bu arada filmi izlemedeim bi an önce izlemek istiyorum.. güzele benziyor..

Yazan PlaCebOo
Tarih 16 Nisan 2015 04:06
0

hahaha :D jeneriğe bu şarkıyı koysunlar..

Yazan Demir
Tarih 24 Şubat 2015 17:42
2
Yazan Denghesiz
Tarih 24 Şubat 2015 15:48