Mihrez: Cin Padişahı Hakkında« Ana Sayfaya Dön

Yazar Denghesiz 2 Nisan 2015 19:10 Tarihinde eklendi
Türkiye’de ilk kez modelleme tekniği ile baştan bir Cin 3D görseli yaratıldı: Filmin içinde Cin’in beden dışında halini ilk hiçbir kaynak kullanmadan ilk defa bu filmde görüyoruz.
Modern hayatın içinde geçiyor: Köy hayatında geçen ve günümüz modern insanın kendini bağdaştıramadığı alışılmış Türk korku filmlerinden değil. Zengin ve modern gençlerin hayatında göreceğimiz bir film olacak. Günlük hayatınıza aynı şekilde devam edemeyceksiniz!

Hollywood etkili efektlere sahip olması: Türkiye’de ilk defa 450 sahnede bulunan Hollywood efektleri ile izleyiciyi inandırıcı bir dünya içine sürüklüyor.
Cin Padişahlarını ilk kez bu filmde görüyoruz: İslam dinine göre her günün bir Cin Padişahı bulunmakta ve bunların en güçlüsü Mihrez El- Ahmer bu filmin konusu.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

Bir tanede Cin teması dışında film gelsin artık nolurki deneseler.

Yazan Merve Nazlı
Tarih 8 Nisan 2015 02:35
0

bol efektli saglam bir filme benziyor.. karakterler biraz daha farkli olabilirmiş.. daha korku filmine yatkın diyebilirim.. kilolu arkadaş mesela komedi filmlerine daha bi uygun gibi ne biliyiim işte oturmamazlik olmamiştir inşallah.. izlemeden önyargili olmamak gerek bakalim görelim.. bu arada bilgiler için sagolun.. ölelim zaten korkudan dimi :D:D

Yazan PlaCebOo
Tarih 3 Nisan 2015 22:22
0

Salı günü, Mihrez el-Ahmer’dir. Tacı, altındır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, kırmızıdır. İblis’in çocuklarından biridir. Kırmızı renkte ve insan görünümündedir. İnsanlara tasallut ettiğinde (musallat olduğunda) burunlarından kan akıtır. Kuyuları kurutur. Ateşten yatanların çoğuna halisünasyon gösterme yeteneğine sahiptir.
artik sali gununu sevmiyorum:)

Yazan Arin
Tarih 2 Nisan 2015 20:26