Korku Sektörü Nereye Gidiyor?« Ana Sayfaya Dön

Yazar Filmkorku Veysel 7 Ağustos 2015 22:00 Tarihinde eklendi
Merhabalar çoğunuzun yakından tanıdığı alçak gönüllü, sevecen, az yakan çok kaçan admininiz Veysel. 2014 yılının 2. yarısından itibaren bir tane bile düzgün işte bu dediğim korku filmi çıkmadı desem, bana katılır mıydınız?

Şöyle bir bakıyorum umutla beklediğim filmlere;

Ruhlar bölgesi 3; Bütçe arttıkça kalite düşmüş desem yeridir. Bilmeyen arkadaşlar için ufak bir not geçiyim; Ruhlar Bölgesi 1 filmi sadece $1,500,000 bütçe ile çevrilmiş bir filmdi.

Poltergeist : Ah bu gülüm ne gerek var bu güzelim efsaneyi remake ile mundar etmeye ha? Yıktı beni desem yeridir.

The Gallows - Darağacı ; Warner Bross yapımcısıymış !!! Öhhh dedim resmen, kesin Warner Bross firmasının alt tabakasından çıkmıştır bu film.

It Follows : Arabada 5 evde 15 desem filmin önsözü olur kesinlikle.

The Pyramid : Yaktı beni desem yeridir. Filmde Anubis gösterdiler heyecan bastı resmen, fakat film sonunda aynı Neşeli Hayat filmindeki muhabbet geçti içimde, " Adam villa dedi! Ev dedi! Araba Dedi!" . Adamlar anubis dedi, piramit dedi falım sakızdan çıkar gibi dandik bir senaryo çıktı içinden.

İşin özü olarak 1 yılı aşkın süredir düzgün bir korku filmi izleyemedim desem yeridir. Ve kendimi komedi sektörüne atıyorum :)) ( Tabi ki şakaydı bu)

Filmkorku Veysel
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 4,50)
Loading...
0

Üretim çok ama kalite yok gerçekten, şöyle bir bakınca izlediğimde korku gerilim adına tatmin olduğum;
* EXTINCTION
* SHREW’S NEST
* HARBINGER DOWN
* DEMONIC
* UNFRIENDED
VE
* STARVE

Gönlümü yapabilmiş filmler, çıkan filmler yüzlerce ama ne yazıkki istediğim tam budur dediğim pek olmadı bu dönemlerde.

Yazan Merve Nazlı
Tarih 16 Ağustos 2015 05:26
0

=)) çok kısır bir dönemdeyiz.. üretkenlik var ama hayal gücü yok hep tekrar hep alışılmış şeyler.. böyle farklı agzimiz açık yusf yusf bir film izlemek isterdik hepimiz tabii ki ama çektiler de siz mi yayınlamadınız.. yabancı filmlerden çok türk filmlerinden umutluyum bakalım bir sürü korku filmi çekildi ard arda.. hasan beye ve murat beye teşekkür ederiz öncü olup diger yönetmenleri de uyandirdikları için… :)) kısacası yapıcak bir şey yok Veysel üzülme.. :)) yani baktık film bulamadık filmakinesi.net den animasyon falan izleriz artık :))

Yazan PlaCebOo
Tarih 12 Ağustos 2015 01:02