Korku Filmleri Kıtlığı Çekiyoruz« Ana Sayfaya Dön

Yazar Filmkorku Veysel 27 Aralık 2014 01:25 Tarihinde eklendi
Son 1 aydır vizyona giren Korku Filmleri yok denecek kadar az, bu durum ziyadesiyle beni zora sokuyor. Bundan iki ay öncesine kadar hangi filmi eklesem daha iyi olur derken, şimdilerde 2012 filmlerine kadar geriledik film eklemek için, ayrıca kullanıcılardan gelen neden iyi film eklenmiyor sorusuna verilecek en güzel cevap; Yok ! Evet yanlış duymadınız film yok. Şuan bünyemizde beş çevirmen var ve çevrilecek kaliteli film yok. Umarım 2015 Korku Filmleri vizyona girdiği zaman bu sıkıntılardan kurtulup her gün yeni ve kaliteli filmler izleyeceğiz.

Siz Filmkorku kullanıcıları bizi bu Korku Filmleri kıtlığı çektiğimiz günlerde, yalnız ve yorumsuz bırakmadığınız için ayrıca tebrik ve taktir ediyorum. Bu günlerin acısını yakında birbirinden güzel Korku Filmleri ile çıkaracağız.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

ayrıca paranormal witness’in devamı gelse yine yeterli :D

Yazan nunu
Tarih 27 Aralık 2014 23:55
0

aslında illa ki korku filmi olacak diye bir kural varmı sitede? eklediğiniz idris elba filmi muhteşemdi.. benim gibi bir çok izleyici böyle sürükleyici gerilim filmi izleyicisi.. ayrıca tv movie diye geçen filmler var İMDb’de size not yazdım keske çevirseniz.. site hareketlenir biraz.. kuru gürültü korku filmlerinden iyidir bence gerilim filmleri :D

Yazan nunu
Tarih 27 Aralık 2014 23:54