John Doe: Vigilante 2014 Filmi« Ana Sayfaya Dön

Yazar Filmkorku Veysel 15 Şubat 2015 03:24 Tarihinde eklendi

John Doe: Vigilante filmi son zamanlar da merakla beklediğim filmler arasında yer alıyor. En son Zodiac filminde bu kadar merak ve heyecan yaşamıştım. John Doe: Vigilante filminin genel konusu; bir katil düşünün sadece suçluları, sapıkları ve yasadışı iş yapan insanları katlediyor. Sizce bu adam suçlu mudur? Yoksa bir kahraman mıdır?

John Doe izlemek için sabırsızlanan takipçilerimize ufak bir müjde verebilirim. Film yakın bir zaman içerisinde sitemizde yer alacaktır.

Filmin fragmanı için Tıklayın

 
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
1

ALLAH kuran da ’kısas ta sizler için bir hayat vardır eğer bilirseniz’ buyuruyor. aslolan kısası birileri değil devletin buna inanması ve imkan sağlamasıdır. özeti şudur haksız yere bir can a kıyana suçu delillerle sabitlenmişse suçluyu haksız yere öldürdüğü aileye teslim etmektir. aile dilerse affedebilirde ama sadece bire bir ikinci kişiyi öldürmemek kaydıyla aileye bir günah yoktur. devletin kuralı bu olsaydı gece ailemizle istediğimiz saatte ürkmeden dolaşabilirdik. ALLAH insana ve can a bu kadar değer veriyor saygılarımla.

Yazan yrtabdullah
Tarih 17 Şubat 2015 09:12