Hasan Karacadağ Vampir Filmi Çekiyor :o« Ana Sayfaya Dön

Yazar Demir 24 Ocak 2015 14:24 Tarihinde eklendi
"Türk sinemasının son dönemine, birbiri ardına çektiği korku filmleriyle dikkat çeken yönetmen Hasan Karacadağ, seyirciyi bu kez vampir ile korkutacak.
Karacadağ, ilk kez VAMPİR temalı bir film için kolları sıvadığını açıklayarak, "Batı'daki Drakula efsanesi ya da vampir hikayelerinden farklı bir şey ortaya koyacağım. Vampiri ilk kez 'Doğulu' gibi anlatacağım. İzleyici yeni bir vampir görecek" dedi. Karacadağ, 1200'lü yıllardan itibaren çeşitli kitaplarda Arap çöllerindeki insanlara saldırıp kanlarını içen varlıklardan bahsedildiğini, kaynaklarda bununla ilgili yüzlerce menkıbe olduğunu, hatta Binbir Gece Masalları'nda bile vampirlerin anlatıldığını söyledi.
*Karacadağ, filmi İspanya’nın Endülüs bölgesinde çekmek için görüşmelerin devam ettiğini ve iki ay içinde çekimlere başlanacağını bildirdi." (Haber alıntıdır)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

iyi bir film yapmaktan çok ”islami referanslar ile seyirci kafalama” derdinde olan bir yönetmenin(?!) yeni iddaası… burada asıl sorun samimiyet ve yaratıcılık, ki kendisinde hiç olmadı. hani gerçekten özgün bir dil oluştursa eyvallah diyeceğiz ama tüm yaptığı batı kökenli korku temalarını alıp bunları aşina olduğumuz öğelerle harmanlayıp devşirmek. ”Vampiri ilk kez ’Doğulu’ gibi ” anlatacakmış!! vampir söylencesi en yaygın şekliyle zaten doğu avrupa kaynaklıdır. bu coğrafya bildiğimiz batıdan-avrupadan farklıdır zaten. doğu-batı diye keskin bir ayrım olmaz, o iş çok daha çetrefilli.

Yazan flow
Tarih 27 Ocak 2015 23:17
0

Bence komedi olucak,,

Yazan Alih4N
Tarih 26 Ocak 2015 14:33
0

Çok *** kaldirdiniz la bunun :Ddd neyse umarim bu da komedi olmaz diğer filmleri gibi

Yazan Ozan Nur
Tarih 24 Ocak 2015 17:37