Hannibal 3. Sezon« Ana Sayfaya Dön

Yazar Filmkorku Veysel 24 Ocak 2015 14:30 Tarihinde eklendi
Hannibal 3. Sezon Detaylar

Dünya çapında seyirci kitlesi ile psikolojik gerilim dizilerinin en güzel örneklerinden  biri olan Hannibal, ikinci sezonunun kanlı finali ile izleyicilerine kaliteli bir sezon finali yaşatmış ve NBC tarafından 3. Sezon onayını almıştı. Başrollerinde Mdas Mikkelsen ve Hugh Dancy'nin yer aldığı Hannibal, yayımlanan 3. sezon tanıtım fragmanı ile şimdiden sinema kulislerinin gündeminde ilk sıralarına yerleşti diyebiliriz.

Bilgi:

"Dizinin yaratıcısı olan Bryan Fuller tarafından 7 sezon olarak planlanan dizi Red Dragon kitabının üzerine kurgulanmıştır"

Hannibal 3. Sezon Tanıtım Fragmanı [Spoiler İçerir]

İkinci sezon finalinde, Hannibal Lecter, Du Maurier ve Dr. Bedelia ile birlikte kaçmayı başarmıştı. Yeni sezonun tanıtım fragmanında gözlerini İtalya'da açan kahramanımız yalnız değildir. Bir psikopatla bile empati yapabilecek olan Will Graham, Hannibal'ın ayak izlerini takiptedir ve adım adım yaklaşmaktadır.

Hannibal 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

NBC, yeni sezon için Nisan 2015 tarihini belirlemişti ancak  13 bölüm sürecek olan 3. sezonun yaz aylarına ertelendiği Television Critics Association'da (Televizyon Eleştirmenleri Derneği) Robert Greenblatt tarafından şu şekilde ifade edildi

"Hannibal'ı seviyoruz, aynı zamanda yaz aylarını da seviyoruz, NBC'nin yaz dönemi için heyecan verici planları olduğu söylenebilir. Bunlar arasında Hannibal ve Heroes Reborn'da yer alıyor"

Hannibal'ın yaz aylarında yayınlanacağı konusunda tek somut veri olarak şimdilik bunu gösterebilsek de, kanal tarafından yapılacak olan resmi açıklamaları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Hannibal 3. Sezon Söylentileri

Hannibal 3. Sezonda "Hannibal Doğuyor" ve "Kuzuların Sessizliği" filmlerinden bazı kesitlere yer verilebileceği ve Hannibal'ın gençliğine dönüşlerin olabileceği bölümler olacağı sinema kulislerinde kulaktan kulağa fısıldanıyor. Ayrıca Hannibal 3. Sezon'un gelecek sezonlar için bir köprü niteliğinde olacağı yine söylentiler arasında.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...