Good Kill 2014 Filmi« Ana Sayfaya Dön

Yazar Filmkorku Veysel 25 Mart 2015 11:44 Tarihinde eklendi

Good Kill filminin en dikkat çeken tarafı şüphesizki Andrew Niccol ve Ethan Hawke olsa gerek, en son  ''The Host'' filmi ile 2013 yılında izleyici ile buluşan Niccol Good Kill 2014 filmi ile iddaalı bir şekilde izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Son dönemlerde Amerikan propagandasının yapıldığı bir sürü film piyasa girdi. Son olarak American Sniper filmi, film eleştirmenleri tarafından ağır eleştirilere maruz kalmıştır. Good Kill filminde Ethan Hawke "Arınma Gecesi" ve "Predestination" filmine nazaran daha çok dram gerilim ağırlığında karşııza çıkıyor.

Good Kill Filmi ana konusu; Son görevinde Taliban'ı yok etmek için görevlendirilen bir pilotun bir süre sonra görevini sorgulaması ile ortaya çıkan gerilim dolu olaylardır.

Uzun dönem filmlerle iç içe olduğum için bu filme yapılacak en güzel eleştiri, eğer ülke ve gövde gösterisi konu alınmayıp tarafsızca sadece sanat odaklı bir film olursa keyifle izlenebilir diyebilirim. Fakat ABD yapımlarında filmden daha önde olarak, ABD'nin ülke propagandası yer almaktadır.

Good Kill 2014 filmi 17 Temmuz 2015 yılında sinemalarda vizyona girecektir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

filmi yapanlar kadar izleyici olarakta sadece sanatsal bakamiyoruz yapitlara..sonucta verilen mesajlar varsa bu mesajlara cevaplar seyircinin bakis acisi ile orantili olarak seyir durumunu etkiliyor..ne yazik ki onyargisiz artik hic bir seye bakamaz olduk..ve bu yuzden sanat artik toplumlarin ufkunu genisleten bir kavram ve gorsellikten ziyade onlari asimile etme araci olarak kullaniliyor..biz yinede emek verip bize bu filimleri izleme olanagi verdiginiz icin size tesekkur ederiz Veysel bey..

Yazan Arin
Tarih 25 Mart 2015 17:18