Filmlere Yapılan Yorumlar« Ana Sayfaya Dön

Yazar hero27 23 Kasım 2014 18:36 Tarihinde eklendi
www.filmkorku.org > hemen hemen tüm sitelerden kaliteli iş yapmaktadır.Yönetici veysel ve diğer emekci arkadaşlara çok teşekkürler ki bizi filmlerden mahrum etmiyolar.

Siteye yeni bir film geldiğinde fragmanından önce ne yazıldığını okuyan biriyim.Fakat her film altında teşekkür ve istekten fazla bir şey olmuyor.Buda sıkıcı bir durum yaratıyor bana göre.

İsterim ki filmi izleyenler veya daha önce izleyen kişiler kısa kısa bilgiler verip film hakkında fikir ve izleme zevki uyandırsın.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

Tamam teşekkür edelim ama film hakkındada yorum yaparsak daha iyi olur , çünkü ben kendi adıma söyliyim yorumlara bakmadan izlemem ilk önce yorumlara bakarım beğenen varmı yokmu , tabiki herkez beğenmediyse bide fragmana bakarım fragman hosuma giderse izlerim :D yani yorumlarda önemli bunu demek istedim :D

Yazan Alih4N
Tarih 16 Aralık 2014 13:35
1

filmlerin altına istek yazılmasına bende karşıyım ama, siteye zaten katkımız olmuyor teşekkür de mi etmeyelim. ben kendi adıma izlediğim hemen hemen tüm filmlerin altına minnetimi belirtmek adına teşekkür ediyorum,her fırsatta reklamını yapıyorum, çünkü emek büyük, ama filmle ilgili yorum da atıyorum.

Yazan nazan
Tarih 26 Kasım 2014 17:28
1

tesekur etmeliyiz. bizim beklentimizi karsiliyorsa, bizi memnun ediyorsa, izlemekten keyif alyorsak tesekkuru borc biliriz.
istek ve benzeri soru gorusleri icin forum bolumu de iyi oldu. o konuda katiliyorum.

Yazan cauw
Tarih 24 Kasım 2014 12:24
0

eyvallah veysel kardeşim en iyisini yaparsın.

Yazan hero27
Tarih 23 Kasım 2014 19:40
1

Bu konu hakkında yorumların üst kısmına duyuru yapacaktım aklımdaydı. Bundan sonra filmlerin altına istek ve alakasız soru yazanların yorumunu onaylamayacağım. Sorular ve bilgi paylaşımı için forumu kullanabilirler.

Yazan Filmkorku Veysel
Tarih 23 Kasım 2014 19:27