Dead Set (Tv Mini-Series 2008)« Ana Sayfaya Dön

Yazar Denghesiz 20 Ocak 2015 13:28 Tarihinde eklendi
Bu mini dizinin mutlaka sitemizde yer alması gerek bence.

Toplam 5 bölümden oluşuyor.Özellikle zombi filmi sevenler bayılacaklardır.

Konu itibariylede bir hayli ilgi çekici..

Konusu :İngiliz E4 kanalının 2008 Halloween 'da yayınlamaya başladığı ve sadece 5 bölümden oluşan mini dizisi Dead Set'de hikayemizde oldukça garip. Big Brothers (Bizdeki versiyonu 'Biri Bizi Gözetliyor' yarışması) evinde herşey normal seyrinde devam etmektedir. Elemeler yapılmakta, yarışmacılar arası çekişme sürmektedir. Big Brothers evinde oldukları için dış dünyadan ve olaylardan bihaber yaşamakta olan yarışmacılar dışarıda başlayan esrarengiz salgından da habersizdirler. Salgın sonrası zombileşen halk sonucunda kaçınılmaz olarak virüs, yarışmanın yapıldığı stüdyolarada sıçrar ve aksiyon başlar. Hayatta kalma mücadelesi verenler içinde; stüdyo ekibinden getir-götür işlerini yapan Kelly, yapımcı Patrick'in hikayesine odaklı; pararel olarak yarışmacıları içeren kısa ve öz bir hikayeyi anlatıyor

http://www.imdb.com/title/tt1285482/

Fragmanı : http://www.youtube.com/watch?v=R7bUbpt5Xb0

Veysel bey 5 bölümü birleştiren toplam 140 dakikalık sinema versionlarıda var.Sitemizde bu şekilde bir paylaşım yapabilirseniz süper olur.Bu filmi hd kalitesinde izlemek isterim.Tüm zombi severlerede tavsiye ederim.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

Teşekkür ederim.dediğim gibi bölüm bölüm yayınlamanıza gerek yok.5 bölümün birleştirildiği sinema versionlarıda var zaten.tekrar teşekkürler.

Yazan Denghesiz
Tarih 20 Ocak 2015 21:46
1

Bugun ilgileneceğim bu dizi ile.

Yazan Filmkorku Veysel
Tarih 20 Ocak 2015 13:33