Bomba Bir Korku Filmi« Ana Sayfaya Dön

Yazar celikyaman 28 Ocak 2015 14:08 Tarihinde eklendi
Epeydir aklımda olan konuyu açmak istiyorum artık. Dünyada bomba etkisi yaratacak bir korku filmi senaryosu üzerinde çalışıyorum. Filmin Türkiye ve ABD bağlantıları şimdiden hazır. Mesleğim gereği ortalama ve üstü profesyonel oyuncuları oynatabilme olanağına sahip olmakla birlikte, bu filmi tamamen korku filmi çılgınları ile tamamlamaya yakın duruyorum. Teknik, ulaşım vs herhangi bir sıkıntımız bulunmuyor. Var mı "oyuncu", "senarist" veya "kameraman" olarak bu taşın altında gerçekten ama "gerçekten" elini sokacak?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Kulanılmadı)
Loading...
0

Bence harika bir düşünce bu, isim yapmış fakat oyunculuk kariyeri pekte parlak olmayan kişilerin sırf ismi var diye başrolleri aldıgı bir camiada, yepyeni oyuncular, kameramanlar, rejisörler neden fırsat bulmasınlarki.

Her oyuncu ilk başladığında profesyonel miydi? Değildi.

Yazan Merve Nazlı
Tarih 16 Ağustos 2015 05:47
0

Sevgili Denghesiz. İki, üç güne kadar yazacağım.

Yazan celikyaman
Tarih 29 Ocak 2015 02:52
-1

Sevgili SercanT… Amacım ücretsiz filmi yapmak değil. Profesyonellik, yazarlık ve rol yeteneğinin tabana yayıldığı bir dünyaya giriyoruz. En basit örneği ile, düne kadar 10 köşe yazarı vardı ve hepimiz onların ağızının içine bakıyorduk. Bugün herkes köşe yazarı… Yine aynı şekilde düne kadar yalan söyleyeni pat diye anlardık. Bugün fark edemiyoruz, çünkü yüzyüze olmayan iletişimdeki inanılmaz hız, başarılı birer yalancı unvanı kazandırdı insanlığa. Rol yapmanın temeli de aslında başka bir kimliğe bürünmek değil, öncelikle kendini yalanlamak. Buna ek ve ispat olarak, sadece Youtube’de bile ”oyunculuk eğitimi almamış” binlerce insanın kendi izlencelerinin çektiğini ve bu yoldan ünlü bile olduklarını görüyoruz. ”Neden korku?” diyebilirsiniz. Bunun iki nedeni var. Birincisi 7 yaşından beri, tabi o zamanlar annemiz babamız izin vermediği için kapı arasından izliyorduk, korku filmi delisiyim. İkincisi ve bunu destekleyen ise, sıradan bir insana ”aşık rolü yap” deseniz kal gelir:) ama kork derseniz ve tepki aracını sunarsanız net sonuç alırsınız.

Yazan celikyaman
Tarih 29 Ocak 2015 02:52
2

Herşey tamamda paylaşımını okudum dört dörtlüğe yakın korku filmi çekeceksin ama burdan oyuncu senarist veya kameraman olarak çalışan arıyorsun. Bir nevi yardım amaçlı gönüllü kişiler seçeceksin. Madem profesyonel oyuncular oynatırsın ve ABD ile bağlantın var buraya açacağın paylaşımı sadece tanıtım amaçlı yapabilirdin. Zaten okuduğum kadarıyla maddi olarak sıkıntın yok o zaman profesyonel oyuncular senaristler ve kameramanları al bünyende çalıştır ??

Yazan SercanT
Tarih 29 Ocak 2015 00:52
3

Tam olarak neye ihtiyacın olduğunu , daha detaylı yazabilir misin.

Yazan Denghesiz
Tarih 28 Ocak 2015 20:48