°•○●"paranormal Activity: The Ghost Dimension" (2015) Geliyor !!! ●○•°« Ana Sayfaya Dön

Yazar Alizamin 25 Haziran 2015 18:12 Tarihinde eklendi
FİLMİN FRAGMANINDAN ANLAĞIM KADARIYLA PARANORMALİN SENARİSTLERİ BIRAZCIK HASAN KARACADAĞA ÖZENMİŞLER ÇÜNKÜ FİLM EFFECTLERİ VE BİLDİGİM KADARIYLA KONUSU FAZLA BENZİYOR , İNŞALLAH GELSİN BAKALIM NASIL FİLM OLACAK :)
"FRAGMAN" - https://youtu.be/zR2cc1BwdmI
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy Kullanıldı, Ortalaması: 5,00)
Loading...
0

Seri uzadıkça kalite düşüyor, anlatılacak konular bitiyor, film sondan başa ilerleyen bir filmdi 3. filme kadar kabul gördü, sonrasında iyice saçmaladı.

Yazan Merve Nazlı
Tarih 16 Ağustos 2015 05:28
0

off off.. anca uçsunlar saga sola.. versinler alttan ses.. sonra bööö korkunç bi yüz göstersinler.. ruhlar bassın çeksin saga sola firlatsin noluyoz yav :)) yavaşşş gelin teker teker gelin :D:D

Yazan PlaCebOo
Tarih 12 Ağustos 2015 01:09
0

Bu Paranormal Activity serisi artık baydı resmen, ilki çıkarken o kadar reklamı yapıldı ”şöyle korkunç ,böyle korkunç,izleyenler korkudan seyredemediler vs. diye ama benim için tam bir hayal kırıklığı oldu, devam filmleride aynı şekilde.Boş yere para ziyanı daha değişik senaryolar bulmaları lazım artık,korku filmi sektörü kendini tekrar edip duruyor yada eski filmlerin yeni uyarlamasını yapıyor ama onlarda ilk filmin yanından bile geçemiyor.Şu son 2-3 senedir doğru dürüst korku filmi yok denecek kadar az yapıldı.Hepsi birbirinin tekrarı veya bol kanlı iğrenç filmler ki bunlarıda korku diye bize dayatıyorlar.

Yazan Legedema
Tarih 2 Ağustos 2015 04:15